Bird Gard SUPER PRO PA-4

Bird Gard SUPER PRO PA-4

Biosoniczny odstraszacz ptaków

Bird Gard Super Pro PA 4 jest specjalnie zaprojektowany, aby nadawać unikalne dźwięki o niskiej częstotliwości. Niektóre dźwięki ptaków i zwierząt wymagają niższych częstotliwości, które są osiągalne tylko przy użyciu specjalnego głośnika PA. Głośnik obejmuje powierzchnię do 1 ha. Urządzenie w zestawie posiada jeden głośnik. Do jednej jednostki centralnej istnieje możliwość podłączenia czterech głośników PA, co zwiększy obszar zasięgu urządzenia do 3 ha.

Cena netto: 6.210 zł netto

Pozostałe zdjęcia

Opis produktu

PA4 posiada wiele losowych ustawień (do wyboru przez użytkownika), które zostały zaprojektowane, aby zapobiec przyzwyczajaniu się ptaków do dźwięków. Możliwość ustawień losowych lub indywidualnych. W przypadku ich podłączenia, ze wszystkich czterech głośników, co sześć sekund jest odtwarzany losowo wybrany dźwięk, który jest nadawany w losowo wybranej częstotliwości z losowo wybranego głośnika. Przy podłączeniu dwóch głośników, dźwięki zmieniają się na tej samej zasadzie.

Aby zapobiec przyzwyczajaniu się ptaków do odstraszaczy Bird Gard – Jako jedyni w Polsce oferujemy bezpłatną wymianę zestawów dźwiękowych przez cały okres technologicznego życia urządzenia. W przypadku urządzenia BG SUPER PRO PA4 wymiana polega na zmianie zewnętrznego chipa z dźwiękami, której w prosty sposób , może dokonać sam użytkownik.

Bird Gard Super Pro PA4 jest przeznaczony do obsługi głośników (tub) PA (te głośniki nie mogą być podłączane do innych urządzeń). Jednostka centralna posiada elektronikę opartą na technologii półprzewodnikowej, która zamontowana jest wewnątrz skrzynki sterowniczej typu NEMA dla ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Specyfikacja techniczna

  • wymiary zewnętrzne: (48.26 x 33.02 x 17.78 cm)
  • ciężar urządzenia: 3.600 g
  • zasięg: 1 ha z 1 głośnikiem
  • zakres emitowanych częstotliwości: 500 -5000 Hz
  • rodzaj zasilania: zasilacz 1 AMP 100 – 240 V

Skład zestawu

  • jednostka centralna z wbudowanym wzmacniaczem,
  • jeden głośnik PA (30 metrów przewodu),
  • zasilacz
  • wsporniki montażowe

Interesuje Cię produkt lub chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!