Quadblaster QB-4 + strobo

Quadblaster QB-4 + strobo

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków

QB-4 jest zaawansowanym ultradźwiękowym generatorem dźwięków, który wyposażony jest w kilka cech podnoszących jego skuteczność i zdolność zarówno krótkotrwałego jak i długoterminowego odstraszania ptaków. Do użytku a obszarach zamkniętych i częściowo zamkniętych, ponieważ na zewnątrz nie można wykorzystać powierzchni ograniczających, fale ultradźwiękowe szybko giną i tracą prawie całą swoją skuteczność.

Dodatkowym atutem urządzenia QB-4 ze stroboskopem jest załączona do jego obudowy lampa stroboskopowa emitująca czerwone błyski z dużą częstotliwością dopasowaną do częstotliwości ultradźwięków.

Cena netto: 7.850zł

Pozostałe zdjęcia

Opis produktu

QB-4 to elektroniczny oscylator działający w przedziale częstotliwości od 22 do 30 kHz. Zasilany jest on prądem zmiennym między 110 a 120 volt. QB-4/220, może być stosowany w napięciach pomiędzy 220 a 250 volt.) Generuje on intensywne ultradźwięki ok. 112 dB przy 1 metrze i 22 kHz.

QB-4 ma za zadanie wykonywać dwojakie funkcje:

  1. Przeganiać ptaki z trwałych miejsc występowania Przestrzennej Plagi ptaków poprzez atakowanie ich nieznośnymi dla nich dźwiękami a kiedy już odlecą,
  2. Trzymać je z dala tworząc Obronę Dozoru poprzez którą ptaki nie będą chciały wracać w to miejsce.

UWAGA: QB-4 został zaprojektowany dla stosowania tylko na obszarach zamkniętych i częściowo zamkniętych. Ponieważ na zewnątrz nie można wykorzystać powierzchni ograniczających, fale ultradźwiękowe szybko giną i tracą prawie całą swoją skuteczność.

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary : QB-4 30 x 30 x 10 cm
  • Wymiary : Stroboskop 15 x 10 x 10 cm
  • Zasilanie: 115vAC/60hz lub 230 vAC/50 hz
  • Zużycie prądu: MAX 10 W

Skład zestawu

  • urządzenie sterujące z wbudowanymi 4 głośnikami
  • stroboskop
  • trwała stalowa obudowa
  • instrukcja w języku polskim

Interesuje Cię produkt lub chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!