Montaż systemów biosonicznych Bird Gard

Nasza firma prowadzi sprzedaż, montaż oraz konfigurację systemów biosonicznego odstraszania ptaków Bird Gard. Ofertę tę kierujemy do klientów różnego typu, ale przede wszystkim do tych najbardziej wymagających, takich jak lotniska, składowiska odpadów czy duże przedsiębiorstwa. Systemy Bird Gard to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku, wykorzystujące technikę biosoniczną do pokrycia dowolnej powierzchni areału. Jest to możliwe dzięki połączeniu ze sobą różnych modeli urządzeń.

Co zawiera zestaw do biosonicznego odstraszania ptaków?

Nasza oferta produktów firmy Bird Gard jest bardzo zróżnicowana. Każde z urządzeń, które posiadamy, wyposażone jest we wbudowany wzmacniacz oraz głośnik biosoniczny, który należy umieścić wysoko – na słupie lub drzewie, za pomocą dołączonych wsporników. Najbardziej zaawansowane zestawy posiadają aż 20 zestawów głośnikowych z dodatkowymi wzmacniaczami. Urządzenia te generują dźwięki odstraszające ptaki z terenów, w których mogłyby dokonać szkód. Dodatkowo zestawy zawierają zasilacze, osłony i elementy montażowe. Sercem zestawu jest chip z wybranym nośnikiem dźwiękowym. Jako jedyni w Polsce oferujemy bezpłatną wymianę nośnika dźwiękowego, aby ptaki nie przyzwyczaiły się do danych dźwięków – w ten sposób wybrany sprzęt zachowuje 100% skuteczności przez cały czas użytkowania.

Profesjonalne usługi montażu

Nasza certyfikowana ekipa montażowa pod okiem doświadczonego Koordynatora dołoży wszelkich starań, aby zastosowane zabezpieczenia przyniosły optymalny rezultat. Zabezpieczenia wykonujemy zarówno z podnośnika , jak i – w warunkach trudniej dostępnych – także metodami alpinistycznymi dostępem linowym lub budowlanym.

W razie dodatkowych pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy. Pomożemy dobrać odpowiedni do Państwa potrzeb sprzęt i zaoferujemy korzystną usługę montażu.

W razie dodatkowych pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy.

Cena: ustalana indywidualnie

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!