Ozonowanie pomieszczeń

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , wprowadziliśmy do naszej oferty usługę ozonowania , która m.in. doskonale odkaża przestrzeń po ptasich zanieczyszczeniach .

Ozonowanie jest sposobem na odkażanie bez użycia środków chemicznych , gdzie substancją odkażającą jest ozon, naturalnie występujący gaz o silnych właściwościach utleniających.
Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest większa czystość mikrobiologiczna oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów .

Ozonowanie pomieszczeń jako metoda dezynfekcji poprawia jakość powietrza, odświeża pomieszczenie i neutralizuje przykry zapach różnego rodzaju.
Możliwe jest ozonowanie pomieszczeń , mieszkań , pojazdów.

Ozon jest to alotropowa odmiana tlenu , w skład której wchodzą trójatomowe cząsteczki, ma błękitną barwę, jest gazem niepalnym, raczej nietrwałym oraz łatwo rozpuszczalnym w wodzie.
Jest bardzo toksyczny i aseptyczny. Posiada zastosowanie w sanityzacji powietrza.
Dziś ozonuje się wiele obiektów użyteczności publicznej, hale przemysłowe , czy elementy zanieczyszczone i wydzielające nieprzyjemny zapach.
Ozon O3 doskonale się sprawdza jako naturalny dobrze penetrujący dezynfektant nie pozostawiający żadnych trwałych śladów. Doceniony został też w czasach COVID 19.
Dysponujemy generatorem ozonu najnowszej generacji . POLSKIEJ PRODUKCJI.

Cena: indywidualna wycena

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!