Usługi alpinistyczne, prace na wysokościach

W razie potrzeby, wszystkie usługi wyszczególnione w naszej ofercie mogą być też realizowane metodami alpinistycznymi. Oznacza to, że do montażu produktu czy implementacji wybranej metody odstraszania ptaków nasi pracownicy wykorzystują specjalistyczny sprzęt linowy do pracy na wysokościach. Prace alpinistyczne wykonujemy zawsze z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności – jesteśmy doskonale przeszkoleni w zakresie procedur BHP i skutecznie realizujemy nawet najtrudniejsze realizacje.

Jakie narzędzia wykorzystujemy w pracy na wysokościach?

Prace alpinistyczne wymagają bezwzględnie profesjonalnego sprzętu. Przy wykonywaniu zleconych usług posługujemy się różnorodnymi narzędziami, które gwarantują naszym pracownikom bezpieczeństwo. Korzystamy z atestowanych lin statycznych z pełną uprzężą przemysłową. Szpeje alpinistyczne wyposażone są w przyrządy zjazdowe i asekuracyjne, a nasi pracownicy dysponują kaskami roboczymi spełniające odpowiednie normy w zakresie ochrony przed uderzeniami.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu – do pracy na wysokościach jesteśmy doskonale przygotowani i szybko realizujemy montaż zabezpieczeń przed ptakami. Wśród realizacji, których podejmowaliśmy się w ostatnim czasie, znalazły się m.in. dachy centrów handlowych, stadionów czy zabytkowych budynków w przestrzeni miejskiej, a także hale przemysłowe. Zapraszamy do współpracy!

Cena: ustalana indywidualnie

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!