Usługi alpinistyczne, prace na wysokościach

W razie potrzeby, wszystkie usługi wyszczególnione w naszej ofercie mogą być też realizowane metodami alpinistycznymi. Oznacza to, że do montażu produktu czy implementacji wybranej metody odstraszania ptaków , nasi pracownicy wykorzystują specjalistyczny sprzęt linowy do pracy na wysokościach. Prace alpinistyczne wykonujemy zawsze z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności – jesteśmy doskonale przeszkoleni w zakresie procedur BHP i skutecznie wykonujemy nawet najtrudniejsze realizacje.

Zachęcamy do skorzystania z usług zabezpieczenia centrów handlowych przed ptakami, gdyż wiemy jak ważne są odpowiednie działania prewencyjne w tym zakresie. Szkody wywołane przez ptaki , mogą nie tylko negatywnie odbić się na wizerunku firmy, ale również spowodować konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów związanych np. z czyszczeniem elementów na wysokościach. Oferujemy prace alpinistyczne w zakresie instalacji zabezpieczeń na wysokościach, co stanowi doskonałą prewencję dla potencjalnych strat powodowanych przez ptaki.

Jakie narzędzia wykorzystujemy w pracy na wysokościach?

Wszelkie prace na wysokościach wymagają odpowiedniego przygotowania oraz specjalistycznych umiejętności. Wchodzi tu bowiem w grę ryzyko związane z upadkiem z wysokości bądź z upuszczeniem jakiegoś przedmiotu, który mógłby spowodować szkodę. Co więcej, niezwykle istotna jest prawidłowa instalacja urządzeń, tak by uniknąć ryzyka, że coś mogłoby samoistnie odpaść. Podejmiemy się profesjonalnej pracy na wysokości wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, by odpowiednio zainstalować urządzenia do odstraszania ptaków.

Prace alpinistyczne wymagają bezwzględnie profesjonalnego sprzętu. Przy wykonywaniu zleconych usług posługujemy się różnorodnymi narzędziami, które gwarantują naszym pracownikom bezpieczeństwo. Korzystamy z atestowanych lin statycznych z pełną uprzężą przemysłową. Szpeje alpinistyczne wyposażone są w przyrządy zjazdowe i asekuracyjne, a nasi pracownicy dysponują kaskami roboczymi spełniające odpowiednie normy w zakresie ochrony przed uderzeniami.

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu – do pracy na wysokościach jesteśmy doskonale przygotowani i szybko realizujemy montaż zabezpieczeń przed ptakami. Wśród realizacji, których podejmowaliśmy się w ostatnim czasie, znalazły się m.in. dachy centrów handlowych, stadionów czy zabytkowych budynków w przestrzeni miejskiej, a także hale przemysłowe. Zapraszamy do współpracy!

Cena: ustalana indywidualnie

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!