Dźwiękowy odstraszacz ptaków

Dźwiękowy odstraszacz ptaków – skuteczny sposób na ptaki

Dźwiękowe odstraszanie ptaków to jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczania elewacji, obiektów przemysłowych czy sadów przed ptasimi intruzami. Jest też to metoda w stu procentach humanitarna, ponieważ ptakom nie może stać się krzywda – po prostu unikają one miejsca, w którym zamontowany jest dźwiękowy odstraszacz ptaków. Z takiego urządzenia wydobywają się dźwięki ptaków nękanych danego gatunku lub w przypadku gvołębia – dźwięki elektroniczne. Słysząc je, stada natychmiast zrywają się do lotu i w przyszłości będą unikać miejsca, w którym dał się słyszeć odgłos.

Odstraszacz ptaków dźwiękowy ma szerokie zastosowanie, w szczególnym stopniu w ogrodnictwie. Branża ta jest bowiem w główniej mierze narażona na ataki różnego gatunku ptaków. Dzikie ptactwo chętnie atakuje sady wiśniowe, czereśniowe oraz plantacje borówki amerykańskiej. Podczas pełni sezonu, gdy drzewa i krzewy owocowe wydają swoje plony, stada tych zwierząt intensywnie zjadają uprawy. Chcąc zabezpieczyć swój dobytek lub ograniczyć straty, niezbędne jest podjęcie odpowiednich działań obronnych. Jednym z nich może być zastosowanie dźwiękowego odstraszacza ptaków.

Odstraszacz dźwiękowy BG Pro

W naszej ofercie znajdą Państwo niewielkich rozmiarów odstraszacz dźwiękowy BG Pro. Jest to najmniejsze urządzenie firmy Bird Gard. Przeznaczone jest na powierzchnię do 0,6 ha. Model BG PRO znajduje swoje zastosowanie na małych plantacjach, terenach przemysłowych i produkcyjnych, centrach logistycznych, w parkach miejskich, cmentarzach, przystaniach jachtowych, czy stajniach.

Urządzenie wykorzystuje cyfrowo nagrane dźwięki wydawane przez przerażone, zestresowane ptaki danego gatunku, które skutecznie je oddalają z miejsc niepożądanych. Wysokiej jakości technologia zapewnia rzeczywisty dźwięk ptaka w jego habitacie, możliwość programowania konfiguracji oraz losowy dobór 8 dźwięków, zapobiegający przyzwyczajaniu się do nich ptaków.

W razie dodatkowych pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z przedstawicielami naszej firmy.

Interesuje Cię produkt lub chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!
Zapraszamy do kontaktu ! Zadzwoń 608 49 49 89 | 608 355 352 lub wypełnij formularz –>