Zabezpieczenia centrów handlowych przed ptakami

Zabezpieczenia centrów handlowych, parkingów i zakładów przemysłowych przed ptakami

Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych zabezpieczeń przeciw ptakom w centrach handlowych, parkingach, centrach usługowych, obiektach przemysłowych itp. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie – wśród skutecznie przeprowadzonych realizacji znajduje się m.in. zabezpieczenie stadionu miejskiego w Rzeszowie, galerii handlowej Ferio Wawer w Warszawie czy stołecznego lotniska. Działamy zarówno we wnętrzach (np. parkingach podziemnych), jak i podejmujemy się zabezpieczenia zewnętrznej elewacji czy szkieletu konstrukcji metodami alpinistycznymi.

Jak skutecznie zabezpieczać centra handlowe lub parkingi przed ptakami?

Ptaki, szczególnie gatunki miejskie (gołębie, wróble, wrony i inne) potrafią narobić sporo kłopotu właścicielom obiektów usługowych czy przemysłowych. Zwierzęta te nie tylko brudzą i odstraszają potencjalnych klientów, ale też przyczyniają się do sporych zniszczeń z powodu żrących odchodów.

Możliwych do zastosowania rozwiązań jest sporo. Kolce lub spirale przeciw ptakom to metody przestarzałe i niezbyt skuteczne ¬ – obecnie na rynku dostępne są dużo bardziej nowoczesne rozwiązania, np. taśma Shock Tape lub specjalny żel Bird Proof. Dobrym narzędziem do walki z ptakami są też odstraszacze dźwiękowe. We wnętrzach np. parkingów podziemnych , dobrym rozwiązaniem będą siatki przeciw ptakom, które tworzą skuteczną barierę odcinającą ptaki od wszelkich możliwych miejsc przesiadywania. Wspomagającą metodą mogą być odstraszacze ultradźwiękowe , które emitują fale dźwiękowe niesłyszalne dla ludzi.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy w kwestii rozwiązania dostosowanego do Państwa wymagań.

Cena: ustalana indywidualnie

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!