Zabezpieczenie elewacji przed ptakami

Zabezpieczenie elewacji przed ptakami – zabezpieczanie zabytków i budynków przemysłowych

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu skutecznych zabezpieczeń elewacji przed ptakami, które siadając na gzymsach czy dachach mogłyby naruszyć zabytkowe elementy konstrukcji lub zniszczyć różnego rodzaju instalacje. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami i zdobyć wieloletnie doświadczenie w zakresie zabezpieczania budynków. Posiadamy niezbędną wiedzę i narzędzia, by skutecznie i humanitarnie zniechęcać ptaki do obsiadania istotnych elementów elewacji.

Jak odstraszyć ptaki przed siadaniem na fragmentach elewacji?

Stosujemy nowoczesne metody – skuteczniejsze niż stosowanie kolców przeciw ptakom, które mogą je poranić, czy domowych sposobów w rodzaju kruków-odstraszaczy. Wśród najlepszych metod mechanicznych zabezpieczania elewacji przed ptakami jest stosowanie taśmy wysokonapięciowej Shock Tape, przezroczystej i mało widocznej, która zaopatrzona jest w dwa paski aluminiowe podłączone do wysokiego napięcia i razi ptaki krótkim impulsem elektrycznym, gdy próbują usiąść. Alternatywną metodą jest zastosowanie żelu Bird Proof. Jest to przezroczysta substancja o lepkiej konsystencji , która skutecznie zniechęca ptaki do przesiadywania na miejscach aplikacji.

Szybka i nieinwazyjna usługa

Nasza firma zapewnia bardzo szybkie i dokładne realizacje, nawet w przypadku gdy prace trzeba wykonać na dużych wysokościach. Posiadamy doświadczenie i wyposażenie do wykonywania prac alpinistycznych. Oferujemy także zestaw Shock Tape – „zrób to sam”, czyli kompletny zestaw do samodzielnego montażu. Zachęcamy jednak do kontaktu – pomożemy w ustaleniu szczegółów usługi i dobraniu odpowiednich metod zabezpieczenia elewacji.

Cena: ustalana indywidualnie

Zdjęcia usługi

Interesuje Cię usługa, chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!