Odstraszacz biosoniczny, alternatywa siatki do sadu, siatki na plantacje, siatki przeciw ptakom,

Bird Gard od ponad 25 lat należy do niekwestionowanych liderów światowych w biosonicznych systemach oddalających ptaki , a od 2004 działa również w Polsce.

Urządzenia tego typu wykorzystują cyfrowo nagrane dźwięki wydawane przez przerażone, zestresowane ptaki danego gatunku, które skutecznie je oddalają z miejsc niepożądanych.
Zastosowanie wysokiej jakości technologii zapewnia rzeczywisty dźwięk ptaka w jego habitacie, możliwość programowania konfiguracji, oraz losowy dobór 8 dźwięków, zapobiegający szybkiemu przyzwyczajaniu się do nich ptaków.
Nasze systemy są pozytywnie oceniane przez ornitologów, ponieważ nie czynią żadnej szkody ptakom, a zmuszają je jedynie do zmiany miejsca bytowania. Każdy system cechuje wielość dźwięków, których emisję można dobierać i programować w dowolnym czasie. Wszystkie urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
W zależności od modelu – przeznaczonego na określoną powierzchnię, wyposażone są w odpowiednią ilość wbudowanych wzmacniaczy i głośników zewnętrznych emitujących cyfrowe dźwięki wysokiej jakości.
Urządzenia są łatwe w montażu, można je zamocować na drzewach, palach lub słupach, wykorzystując załączone w zestawie wsporniki i elementy mocujące.
Dzięki biosonicznym urządzeniom firmy BIRD GARD z USA, płoszymy większość gatunków ptaków.

( Odstraszacz biosoniczny, alternatywa siatki do sadu, siatki na plantacje, siatki przeciw ptakom)

Odstraszacz biosoniczny, alternatywa siatki do sadu, siatki na plantacje, siatki przeciw ptakom,

Interesuje Cię produkt lub chcesz złożyć zamówienie?

Pomożemy rozwiązać każdy problem związany z ptakami! Doradzimy najodpowiedniejszą metodę płoszenia oraz produkty!
Zapraszamy do kontaktu ! Zadzwoń 608 49 49 89 | 608 355 352 lub wypełnij formularz –>